قوانین

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گامینیک به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود شما به وبسایت گامینیک و استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط وبسایت گامینیک و وبلاگ ها و سایت های مرتبط با آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات گامینیک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گامینیک از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می گردد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گامینیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گامینیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه

تعریف مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گامینیک اقدام کند.

حق نشر و کپی رایت

اگر محتوای مورد نظر کاربر مشمول قوانین نشر و کپی رایت باشد، گامینیک فقط طبق شرایط زیر خدمات خود را به کاربر ارائه می دهد:

  • مشتری اجازه ترجمه، تغییر یا بازنشر محتوای موضوع سفارش را از صاحب اثر داشته یا در حال دریافت آن باشد.
  • ارائه خدمات جهت استفاده شخصی مشتری بوده و استفاده برای مقاصد تجاری بدون اجازه صاحب اثر نباشد.

بدیهی است ثبت سفارش از سوی کاربر به معنای این است که شرایط بالا را پذیرفته و محتوای او شامل قوانین مطرح شده می باشد. بنابراین کاربر تعهد می نماید ارائه دهنده خدمات (یعنی گامینیک و تمام بلاگ ها و سایت های ارائه دهنده خدمات که به طور رسمی با گامینیک در ارتباط هستند و از سوی گامینیک به رسمیت شناخته شده اند) را از هرگونه ادعای حقوقی نه محدود به نقض قانون کپی رایت مبری دانسته و کلیه مسئولیت های حقوقی، حقوق مادی و معنوی ناشی از محصول انجام پروژه توسط ارائه دهنده خدمات را شخصاً و اصالتاً می پذیرد

مسئولیت هر گونه نقض قوانین نشر، کپی رایت یا سرقت ادبی بر عهده کاربر است و گامینیک فرض را بر حسن نیت کاربران گذاشته و لذا هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نمی‎پذیرد.
در صورتی که گامینیک در هر مرحله از پروسه انجام پروژه متوجه شود که کاربر قوانین نشر، کپی رایت یا سرقت ادبی را زیر پا گذاشته و یا به هر نوعی اصول اخلاقی و صداقت را رعایت نکرده مطابق با قوانین بخش لغو پروژه با وی برخورد می‌کند.

هزینه‌ها

یک قرارداد زمانی میان کاربر و گامینیک منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب­سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از سه شکل زیر پرداخت نماید.

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی
  • پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ثبت فیش پرداختی در وب­سایت است.
  • پرداخت اعتباری

کلیه هزینه ها از طریق پنل کاربری و در قالب فاکتور سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید.

گامینیک تخمینی از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می دهد اما بدیهیست زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید و گامینیک تعهدی در قبال انجام کار در زمان و قیمت تخمینی نخواهد داشت.

برآورد هزینه خدمات انجام پروژه بر مبنای تعرفه "کلمه ای" می باشد، مگر اینکه منحصراً واحد دیگری تعریف و اعلام شده باشد.

اجرای پروژه منوط به پرداخت وجه آن به یکی از طرق ذکر شده در صفحه "روش های پرداخت" میباشد.

درصورتیکه در هر زمان از اجرای پروژه، تغییراتی به درخواست مشتری در سفارش صورت پذیرد، هزینه های مرتبط در صورتحساب نهایی مشتری منظور خواهد شد.

کلیه هزینه های تحویل الکترونیکی پروژه انجام شده بر عهده مجموعه می باشد.

مبلغ، کیفیت و زمان تحویل دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

گامینیک در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان­ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد.

گامینیک دسترسی مداوم و بی وقفه به وب­سایت را متضمن نمی­شود.

مسئولیت هرگونه اشتباه در پرداخت به حساب هایی غیر از حساب اعلام شده توسط ارائه دهنده خدمات بر عهده مشتری می باشد.

گامینیک هیچ مسئولیتی در قبال سرقت اطلاعات شخصی و حساب های الکترونیک کاربر ندارد.

با توجه به فراهم آمدن ابزارهای مختلف ارتباط کاربر با انجام دهنده پروژه در وب­سایت ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده وب­سایت (تلفن، موبایل، ایمیل، حضوری و ...) و یا ارسال اطلاعات تماس در موارد قبل در وب­سایت از کاربر به انجام دهنده پروژه، که باعث شناسایی کاربر به وی گردد، موجب سلب مسئولیت گامینیک در قبال سفارش­های کاربر می­شود.

گامینیک هیچ مسئولیتی در قبال سفارشهایی که خارج از پنل کاربری سایت گامینیک ثبت شده باشند ندارد.

در صورت تماس میان کاربر و انجام دهنده پروژه خارج از محدوده نظارت گامینیک، گامینیک می تواند بدون کسب اجازه از کاربر و انجام دهنده پروژه، پنل آنها را مسدود کند. بدیهی است مبالغ باقی مانده در پنل های مسدود تا زمانی که پنل باز نشود قابل استرداد نمی باشد.

لغو پروژه

گامینیک می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرار داد را با ارسال یک اعلان به کاربر لغو کند. این اعلان می­تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری گامینیک، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی گامینیک لغو گردد، کل مبلغ آن سفارش به کاربر باز گردانده خواهد شد.

اما چنانچه در هر زمان از پروسه انجام پروژه مشخص گردد که محتوا، هدف، کاربرد و هر چیز مربوط به پروژه مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، قوانین سایت، قوانین حق نشر و کپی رایت و یا مغایر با اصول اخلاقی و صادقانه باشد،  گامینیک پروژه را به صورت یک طرفه لغو نموده، هزینه خدمات ارائه شده را کسر و باقیمانده اعتبار مشتری را به حساب ایشان واریز مینماید.

چنانچه پروژه به هر علتی به درخواست مشتری لغو گردد گامینیک جهت برگرداندن وجه به کاربر طبق ضوابط زیر عمل خواهد کرد:

الف)در صورتی که کمتر از 12 ساعت از زمان پرداخت مبلغ سفارش گذشته باشد هزینه خدمات ارائه شده از مبلغ پرداختی کسر میگردد و پس از آن باقیمانده اعتبار مشتری به حساب ایشان واریز میگردد.

ب)در صورتی که بیش از 12 ساعت از زمان پرداخت مبلغ سفارش گذشته باشد و هنوز کارشناسان مجموعه "گامینیک" اقدام به انجام سفارش نکرده باشند،سود کامل مجموعه "گامینیک"  و هزینه خدمات ارائه شده از مبلغ پرداختی کسر میگردد و پس از آن باقیمانده اعتبار مشتری به حساب ایشان واریز میگردد.

ج)در صورتی که بیش از 12 ساعت از زمان پرداخت مبلغ سفارش گذشته باشد و تیم گامینیک شروع به انجام ارائه خدمات کرده باشد، سود کامل مجموعه "گامینیک"، هزینه خدمات ارائه شده و همچنین حق الزحمه بخش هایی از سفارش که توسط کارشناسان انجام شده است از مبلغ پرداختی کسر میگردد و پس از آن باقیمانده اعتبار مشتری به حساب ایشان واریز میگردد.

خدمات پس از فروش و ضمانت

در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی گامینیک، کاربر می­تواند منتظر اتمام کار بماند و از تخفیف 20 درصدی به علت تاخیر بوجود آمده بهره مند شود. در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده عینا به او برگردانده شده و پروژه نهایی به او ارائه نمی­شود.

گامینیک ضمانت می‏کند کیفیت کار ارائه شده مطابق با کیفیتی باشد که کاربر انتخاب کرده و مبلغ آن را پرداخت کرده است.

در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری گامینیک مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید تیم سردبیری نسبت به بازپزداخت کل یا قسمتی از هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.

درصورتی که پس از تحویل پروژه، مشتری درمکاتبه با مرکز نسبت به خدمات ارائه شده اعلام نارضایتی نماید و درخواست استرداد وجه کند، لازم است ایرادات پروژه به طور دقیق توسط مشتری مشخص شده، به گونه ای که ارائه ایرادات به منظور تفهیم اتهام به انجام دهنده پروژه برای لغو پروژه (و تبعاً عدم پرداخت حق الزحمه انجام دهنده پروژه) هم برای مرکز، و هم برای انجام دهنده پروژه قابل قبول و قابل استناد باشد.

گامینیک حق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می­توانند به موارد پیشین اعتراض کنند و گامینیک ملزم است تمام هزینه‏های پرداختی و اعتبارها را فقط برای خدمات انجام نگرفته به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش­هایی از خدمات برای سفارش تکمیل شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.

گامینیک هیچ مسئولیتی درباره هر نوع خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت.

گامینیک هیچ مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار گامینیک باشد نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطع کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... نخواهد داشت.

شکایات و اختلافات

درصورتیکه پس از مذاکرات طرفین (یعنی کاربر و گامینیک)، اختلاف به وجود آمده برطرف نشد، طرفین مجاز هستند نسبت به تعیین داور مرضی الطرفین اقدام نموده یا مراتب را از طریق مراجع ذی صلاح قانونی در کشور طبق قوانین مربوط به جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران پیگیری نمایند.

تعهدات و مسئولیت ها

مسئولیت گامینیک در هر حالت، هر مکان و هر محکمه ای تنها محدود به مبلغ کل هزینه خدمات خواهد بود و فراتر از آن چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی گامینیک هیچ مسئولیتی را نمی‎پذیرد.
گامینیک متعهد می‎شود اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه نگه دارد و جز با اجازه مقامات قانونی و قضایی این اطلاعات را در اختیار شخص سوم قرار ندهد.

گامینیک متعهد می شود تمام تلاش خود را به کار گیرد تا خدماتی با کیفیت متناسب با سفارش مشتری در کنار تجربه ای لذت بخش را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

کلیه تایپیست ها، مترجمان، انجام دهندگان پروژه، کارمندان و مدیران گامینیک ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

تمام حقوق مادی و معنوی پروژه متعلق به کاربر خواهد بود.

گامینیک در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی­دهد و کلیه مسئولیت­های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن­ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.

کلیه حقوق محتوای وب­سایت شامل متن­ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به گامینیک است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی­برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب­سایت بدون کسب اجازه کتبی نیست.

بدیهی است کاربران مجاز به اشتراک مطالبی که در سایت و وبلاگ اجازه اشتراک آنها داده شده است میباشند و نیازی به کسب اجازه کتبی برای آنها نیست و تنها ذکر منبع کفایت می کند.